پک ضد جوش MND


مشخصات اصلی


قیمت: 280000 تومان

معرفی اجمالی محصول


نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


جوش‌ و آکنه از رایج‌ترین عارضه‌های پوستی بوده که اغلب افراد آنرا در طول زندگی تجربه کرده‌اند. پک ضدجوش ام-ان-دی، با داشتن ترکیبات گیاهی، یکی از موثرترین محصولات برای رفع انواع جوش‌های پوستی، بدون هرگونه عارضه می‌باشد.


موارد استفاده

رفع و جلوگیری از ایجاد جوش‌های چرکی
رفع و جلوگیری از ایجاد جوش‌های سرسیاه و سرسفید


روش مصرف

این پک شامل سه محصول اسکراب آنتی‌باکتریال، ژل ضدجوش و ماسک کاهش‌دهنده چربی می‌باشد. با توجه به میزان جوش‌های پوستی، ابتدا یک الی سه شب از اسکراب روی نواحی دارای جوش استفاده شود. اجازه دهید که اسکراب جذب پوست گردد. پس از این دوره، به مدت لازم روزانه دوبار (ابتدا و انتهای روز) ژل ضدجوش را بر روی نواحی دارای جوش استفاده کنید. می‌توانید پس از 30 دقیقه، ژل را از روی پوست بشویید. در مدت استفاده از ژل، پوست‌های چرب یک‌ شب درمیان و پوست‌های خشک دوشب در میان از ماسک صورت، پیش از مصرف ژل استفاده کنید. توجه: در مواردی که مصرف‌کننده دارای جوش‌های زیر پوستی می‌باشد، ممکن است پس از شروع استفاده از پک، این جوش‌ها بر روی پست ظاهر شده و ایجاد التهاب کنند. هرچند این فرآیند طبیعی بوده و فرد می‌تواند با قطع مصرف پک و صبرکردن تا بازگشت پوست به حالت عادی فرآیند درمان را تکمیل کند، اما می‌توان با تغییر شیوه مصرف در موارد جوش زیرپوستی، عوارض را به حداقل رساند. در چنین شرایطی فرد یک شب از لایه‌بردار استفاده کند و سپس یک هفته بعدی روزانه یکبار ژل را مصرف کرده و پس از 30 دقیقه بشوید. از هفته دوم روزانه دوبار ژل استفاده شود و مصرف ماسک نیز مثل شیوه قبل، دوشب در میان (برای پوست‌های خشک) و یک شب درمیان (برای پوست‌های چرب) باشد.
جهت پیگیری محصولات خریداری شده از طریق شماره تلگرام زیر در تماس باشید:


تلفن تلگرام و تماس : 09151731454برچسب ها: درمان جوش صورت , درمان آکنه صورت , درمان اساسی جوش , درمان جای جوش , بهبود جوش صورت , درمان ریشه ای جوش ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر